-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 (CPV) (33190000-8) Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (медичне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2017-10-24-000824-b
Під кількістю закупівлі розуміти загальну кількість всього медичного обладнання. Детальніше дивитися у Додатку 2 до ТД
Торги відмінено
569 085.63
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 845.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 845.43 UAH
Номер:
89b0e9053dfa4aac8232dcd3dd337d98
Внутрішній номер закупівлі:
1284481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-24-000824-b
Замовник:
Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056291
-
Адреса:
81440, Україна, Львівська область, Рудки, Відродження 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференц Світлана Ярославівна +380323645235 rudkyrada@ukr.net http://rudky.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
569 085.63 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 845.43 UAH
Період уточнення:
24.10.2017 15:05 - 30.10.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2017 15:05 - 09.11.2017 13:00
Аукціон:
з 10.11.2017 11:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 (CPV) (33190000-8) Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (медичне обладнання)
Кількість
28 штуки
Період постачання
27.11.2017 - 31.12.2017