-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво малого групового будинку по вул. Фізкультурна в с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2021-11-27-000502-c
Торги не відбулися
10 030 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 150.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2021 19:54 - 03.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим