-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво малого групового будинку по вул. Фізкультурна в с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатської області
Оголошено тендер
10 030 000.00
UAH
Номер:
bb6ccaa83b9747eaa8ec85ccec80313a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-27-000707-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 030 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво малого групового будинку по вул. Фізкультурна в с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатської області
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3121 Капітальне будівництво (придбання) житла
Дата опублікування:
27.11.2021 19:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума10 030 000.00 UAH