-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт вхідних груп з частковою заміною віконних блоків, опорядження фасадів та навісів в будівлі Державної регуляторної служби України (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2021-11-26-005063-b
Завершена
2 156 077.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 780.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 780.38 UAH
Період уточнення:
26.11.2021 14:31 - 04.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим