-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ЛГВ 21П-068_ 50530000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт і обслуговування компресорів Далгакіран)
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-005315-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Завершена
1 588 331.94
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 11:42 - 20.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим