-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 4
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-006892-b
Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: 09310000-5 електрична енергія
Торги відмінено
6 083 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 415.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 415.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2021 17:49 - 28.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим