-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
6 083 000.00
UAH
Номер:
4cbd4cf5a3584bee9ca0a39ff4fd9d8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-22-003597-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611443
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радіаторна, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 083 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Примітки:
Категорія замовника - відповідно до п.3 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" Місцезнаходження замовника: вул.Радіаторна,49 м.Запоріжжя, 69067. Очікувана вартість 2022 рік
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
22.11.2021 17:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1106000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 083 000.00 UAH