• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Камери відеонагляду

Торги не відбулися

24 696.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 246.96 UAH
Період уточнення: 17.11.2021 15:45 - 23.11.2021 00:00
Відповідь надана

Аналогічний досвід

Номер: b9a80884816f4139935ed797335aac5c
Дата опублікування: 19.11.2021 12:16
Опис: Просимо роз'яснити, чи будуть вважатись аналогічними договори, предметом яких є "монтаж/встановлення/улаштування системи відеонагляду", адже монтаж передбачає поставкуобладнання.
Відповідь: Добрий день, якщо з договору зрозуміло, що в послги з монтажу входить поставка товару/обладнання, то так, буде вважатись аналогічним договором.
Дата відповіді: 23.11.2021 10:50