• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Камери відеонагляду

Торги не відбулися

24 696.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 246.96 UAH
Номер: 85ad7e04642f4ed8acbc4dfef696bac2
Внутрішній номер закупівлі: 12537250
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-17-011446-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 696.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 246.96 UAH
Період уточнення: 17.11.2021 15:45 - 23.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2021 15:45 - 03.12.2021 17:00
Аукціон: з 06.12.2021 13:10
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Внутрішня 3 МП IP камера відеоспостереження, бажано - DAHUA DH-IPC-K35AP або еквівалент *
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Зовнішня 4 Mп IP камера відеоспостереження, бажано - DAHUA DH-IPC-HFW1431SP-S4 (2.8 мм) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації