-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
Тендер Prozorro UA-2021-11-17-000875-a
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72333, Запорізька область, Мелітопольський район, с.Терпіння, вл.Ювілейна, буд.1. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (згідно умов тендерної документації). Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається. Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі (стаття 17 ЗУ) включено до тендерної документації. Кількість: 190 700 кВт/год.
Торги не відбулися
762 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 628.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 628.00 UAH
Період уточнення:
17.11.2021 09:11 - 26.11.2021 00:00
Відповідь надана
`
Номер:
35fdfda39c734f45bdb2dcce2ebec6bd
Дата опублікування:
18.11.2021 16:02
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику! Розподіл електричної енергії не входить до очікуваної вартості закупівлі, про це вказано у Додатку 2 до Договору.
Дата відповіді:
18.11.2021 16:51