-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
Тендер Prozorro UA-2021-11-17-000875-a
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72333, Запорізька область, Мелітопольський район, с.Терпіння, вл.Ювілейна, буд.1. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (згідно умов тендерної документації). Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається. Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі (стаття 17 ЗУ) включено до тендерної документації. Кількість: 190 700 кВт/год.
Торги не відбулися
762 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 628.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 628.00 UAH
Номер:
c4b0b0cc77524aa7aed492f78a63496e
Внутрішній номер закупівлі:
12518617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-17-000875-a
Замовник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анна Копил +380975505539 zakypkitsovet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
762 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 628.00 UAH
Період уточнення:
17.11.2021 09:11 - 26.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2021 09:11 - 06.12.2021 09:04
Аукціон:
з 07.12.2021 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис. Строк оплати протягом 10 робочих днів від дати отримання акту приймання – передачі електричної енергії.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
Кількість
190700 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
72333, Україна, Запорізька область, с.Терпіння Мелітопольського району, вул.Ювілейна,1 та всі об'єкти зазначені в тендерній документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІМК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42719687
-
Контактна особа:
ДАЦКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ 380736417344 llc_mpc@ukr.net
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАЛА МОРСЬКА, будинок 108/5, офіс 526
Початкова пропозиція
623 735.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
623 735.46 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
156
Скарги
0