-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34310000-3 (Змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки.)
Тендер Prozorro UA-2017-09-19-000205-c
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2017 09:25 - 22.09.2017 15:00
Відповідь надана
уточнення по додатку №3
Номер:
8a3766ecf30746188e9b0f01a14b2251
Дата опублікування:
21.09.2017 10:41
Опис:
Для поставки товару, який повністю відповідав би необхідним якісним та технічним характеристикам, визначених в ДКТ, просимо вказати номери за каталогом у додатку №3 по позиціям
№20 (Гільза),
№45 (Поршень (0,5)),
№46 (Кільця поршневі (0,5)),
№ 47 (Комплект прокладок ДВЗ)
Відповідь:
Поз. № 20 ЗЗЧ, а саме гільза ДВЗ вказано згідно каталога mahle кат.№ 001WV09.
Поз. №№45 (Поршень (0,5)), №46 (Кільця поршневі (0,5)), № 47 (Комплект прокладок ДВЗ) за відсутності каталога вказано модель двигуна Kubota V1903 та його зав. № 4А0120, для більш детальної інфрмації додаємо найменування навантажувача та його зав. № (Thomas 137 зав. № LE 011034).
Дата відповіді:
21.09.2017 13:02