-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34310000-3 (Змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки.)
Тендер Prozorro UA-2017-09-19-000205-c
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
f451dce220d84f83af02bf7f7bacdac7
Внутрішній номер закупівлі:
1251464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-19-000205-c
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артем В’ячеславович Амелін +380552481407 a.amelin@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2017 09:25 - 22.09.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2017 15:00 - 26.09.2017 16:00
Період кваліфікації:
26.09.2017 16:02 - 28.09.2017 11:30
Період завантаження договору:
26.09.2017 16:02 - 16.10.2017 16:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки.)
Кількість
228 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ»
Оскарження: 26.09.2017 16:02 - 02.10.2017 11:30
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ» +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65017, м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 5
Оскарження: 26.09.2017 16:02 - 02.10.2017 11:30
Початкова пропозиція
420 295.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 295.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2017 11:30
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e44e04d056b41e9868ae704aacae1e5
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-19-000205-c-a1
Постачальник:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ» +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65017, м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 5
Номер договору:
162Р
Сума договору:
420 295.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
23.10.2017 16:00
Статус:
Підписаний