-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Закупівля вимірювача параметрів пристроїв релейного захисту для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2021-11-16-003999-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 658 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 16 580.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 580.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2021 11:08 - 22.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим