-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Закупівля вимірювача параметрів пристроїв релейного захисту для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2021-11-16-003999-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 658 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 16 580.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 580.00 UAH
Номер:
3e9517e977d14fbdae1e3c4ead1abb5d
Внутрішній номер закупівлі:
12497677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-16-003999-a
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
– Роман ОТРОЩЕНКО – провідний інженер відділу матеріально-технічного забезпечення, тел. +38 04596 58-416, e-mail: r.otroshchenko@uhe.gov.ua (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі, що стосуються технічного завдання). – Сергій КУЧЕРЕНКО – начальник відділу організації закупівель; тел. +38 (04596) 58 511, e-mail: s.kucherenko@uhe.gov.ua (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі, що стосуються підготовки тендерних пропозицій). 0459658620, +380459658357, +380459658471, +380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 658 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.11.2021 11:08 - 22.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2021 11:08 - 02.12.2021 09:00
Аукціон:
03.12.2021 12:34 - 03.12.2021 12:57
Період кваліфікації:
03.12.2021 12:57 - 08.12.2021 13:11
Період завантаження договору:
08.12.2021 13:11 - 28.12.2021 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 658 500.00 ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Закупівля вимірювача параметрів пристроїв релейного захисту для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)