-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання аварійного автомобіля на базі FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase emergency car on the basis of FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (or equivalent))
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-002585-a
Торги відмінено
2 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 16:34 - 29.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим