• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання аварійного автомобіля на базі FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase emergency car on the basis of FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (or equivalent))

Оголошено тендер

2 700 000.00 UAH
Номер: 87430d33bc49420e9ffa261004074ad6
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-08-010489-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДКП "Луцьктепло"
Замовник: ДКП "Луцьктепло"
Очікувана вартість: 2 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання аварійного автомобіля на базі FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase emergency car on the basis of FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (or equivalent))
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.11.2021 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання аварійного автомобіля на базі FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase emergency car on the basis of FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4) (or equivalent))
Код ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума810 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 890 000.00 UAH