-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-001983-a
Торги не відбулися
448 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 485.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 485.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 15:00 - 14.11.2021 00:00
Відповідь надана
'
Номер:
22d870f679594fc5a2caff67600a3b4e
Дата опублікування:
09.11.2021 15:22
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Добрий день! До очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії не входить!
Дата відповіді:
10.11.2021 08:43