• Відкриті торги
  • КЕП

09310000-5 - Електрична енергія

Оголошено тендер

448 500.00 UAH
Номер: 4cbd89e5e1f14ae9b7a9c4956811ea01
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-08-002599-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
Очікувана вартість: 448 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09310000-5 - Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 08.11.2021 12:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 130000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума448 500.00 UAH