-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 42120000-6 Насоси та компресори (запасні частини до компресорів)
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-004246-b
Запасні частини до компресорів, згідно Додатку №4 тендерної документації
Завершена
1 017 612.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 088.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 088.06 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 15:50 - 12.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим