• Відкриті торги
  • КЕП

Запасні частини до компресорів

Оголошено тендер

1 017 612.00 UAH
Номер: 77289ee460cf4c47bde61a3245bda29d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-26-005366-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Донецька залізниця
Замовник: Донецька залізниця
Очікувана вартість: 1 017 612.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до компресорів
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 26.10.2021 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 017 612.00 UAH