-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-011123-a
Торги не відбулися
306 997.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 15:05 - 12.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим