-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-011123-a
Торги не відбулися
306 997.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
Номер:
e49b9e6f21054f2dac7b5cecc04e19b4
Внутрішній номер закупівлі:
12309308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-011123-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Строін Сергій Володимирович +380512498480 vip.nastenakostenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
306 997.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 534.99 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 15:05 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 15:05 - 22.11.2021 10:00
Аукціон:
23.11.2021 14:33 - 23.11.2021 15:03
Період кваліфікації:
23.11.2021 15:03 - 29.11.2021 10:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися на підставі належним чином оформлених актів здачі-приймання виконаних робіт по формі №КБ-2в, довідки про вартість виконаних будівельних робіт по формі №КБ-3 з використанням програмного комплексу АВК, підписаних уповноваженими представниками сторін, документів, що підтверджують якість та вартість матеріалів, які були використані при виконанні робіт і їх відповідність вимогам державних стандартів, будівельним нормам та/або кошторисній документації (Додатки 1-9 Договору) та виконавчій документації проміжними платежами за фактично виконані роботи протягом 10 банківських днів з дня підписання Замовником актів та довідок. Розрахунки здійснюються шляхом безготівкового перерахування належних до сплати грошових коштів у національній валюті України на поточний рахунок Підрядника. Оплата здійснюється за виконані обсяги робіт поетапно щомісячно згідно актів виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Кількість
1 послуга
Період постачання
29.11.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПІВДЕНЬГІДРОБУД»
Оскарження: 29.11.2021 10:33 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32543259
-
Контактна особа:
Фірсов Олег Олександрович 380503947877 zvitvott@ukr.net
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 55
Оскарження: 29.11.2021 10:33 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
303 708.41 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.11.2021 10:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "СТРОЙ МИР ИНДАСТРИЗ"
Оскарження: 29.11.2021 10:39 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37992774
-
Контактна особа:
Володимир Марков +380662260912 veronika_dima@ukr.net
-
Адреса:
54021, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА, будинок 14
Оскарження: 29.11.2021 10:39 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
304 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.11.2021 10:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ФОП ЗАЛІТКО ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Оскарження: 29.11.2021 10:42 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3180317290
-
Контактна особа:
Залітко Віталій Васильович +380664585406 zalitko888@gmail.com
-
Адреса:
57214, Україна, Миколаївська область, 57214, Миколаївська обл., Вітовський р-н, село Мішково-Погорілове, ВУЛ. ФРУНЗЕ, будинок 10
Оскарження: 29.11.2021 10:42 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
305 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
305 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.11.2021 10:42
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0