-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-001243-b
Торги відмінено
230 142.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 301.42 UAH
мін. крок: 1% або 2 301.42 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 13:03 - 11.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим