-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-001243-b
Торги відмінено
230 142.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 301.42 UAH
мін. крок: 1% або 2 301.42 UAH
Номер:
a52d59da27864c68863bc2ad81ac7c2e
Внутрішній номер закупівлі:
12215921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-29-001243-b
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
230 142.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 301.42 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 904.26 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 13:03 - 11.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2021 13:03 - 21.11.2021 09:00
Аукціон:
з 22.11.2021 14:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється щомісяця шляхом перерахування Замовником на розрахунковий рахунок Виконавця суми, визначеної актом виконаних робіт, після його підписання та отримання рахунку на оплату.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
На карті
Інформація про скасування
Номер:
920aa324ae7a49b6a365a862a33d734b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Технічна помилка у розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі на 2022 рік
Період оскарження:
04.11.2021 09:12 - 15.11.2021 00:00
Дата опублікування:
04.11.2021 09:12
Дата виконання:
04.11.2021 09:12
Статус:
Виконано