-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-10-28-008144-a
Торги не відбулися
920 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 600.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2021 15:10 - 02.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим