-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-10-28-008144-a
Торги не відбулися
920 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 600.00 UAH
Номер:
af7346d061944133a1576390e2f92763
Внутрішній номер закупівлі:
12201007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-28-008144-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003706
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, 337а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Остапенко +380577251071 nvo31173@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
920 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 600.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2021 15:10 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2021 15:10 - 12.11.2021 23:59
Аукціон:
з 16.11.2021 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
200000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Клочківська, 337 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, Харків, Вул. Болбочана Петра буд.54
Початкова пропозиція
894 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
894 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
63
Скарги
0