-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (рукава, перехідники, муфти)
Тендер Prozorro UA-2017-09-27-000116-c
детальний опис міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
32 936.83
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
Період уточнення:
27.09.2017 09:28 - 02.10.2017 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим