-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (рукава, перехідники, муфти)
Тендер Prozorro UA-2017-09-27-000116-c
детальний опис міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
32 936.83
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
Номер:
e0455b1bc46347928ce6edbb25a6f4f0
Внутрішній номер закупівлі:
1219712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-27-000116-c
Замовник:
ВП "Складське господарство" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш (Кузнецовськ ), Будівельна база №1, промислова зона 35/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельник Алла +380363661421 MelAN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
32 936.83 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
329.37 UAH
Період уточнення:
27.09.2017 09:28 - 02.10.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2017 09:28 - 12.10.2017 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (рукава, перехідники, муфти)
Кількість
6 одиниця
Період постачання
30.10.2017 - 31.12.2017