-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Тендер Prozorro UA-2017-09-25-001242-c
Торги не відбулися
401 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
Період уточнення:
25.09.2017 16:03 - 01.10.2017 16:08
Відповідь надана
Відсутні роботи з монтажу трубопроводів
Номер:
daa315f649904548849bf9093dfb923f
Дата опублікування:
26.09.2017 16:56
Опис:
В технічному завданні відсутні роботи з монтажу труб, засувок, кранів, муфт та ін., що вказані в специфікації на арк. 1 (РП), що не дає можливість розрахувати ціну пропозиції. Просимо додати відсутні роботи до технічного завдання (обсяги та склад робіт).
Відповідь:
Розглянувши Ваше зауваження нами була переглянута тендерна документація і технічний опис предмета закупівлі . Враховуючи ваші зауваження було внесено зміни до тендерної документації від 27.09.2017р., а саме до Додатку 3 (технічне завдання), де зазначені обсяги та склад робіт.
Дата відповіді:
27.09.2017 15:20