-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Тендер Prozorro UA-2017-09-25-001242-c
Торги не відбулися
401 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
Номер:
fb13d07e26bd4479a59756afe58339a3
Внутрішній номер закупівлі:
1218174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-25-001242-c
Замовник:
Міська лікарня № 4
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998408
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Ірина Олександрівна +380512360211 gorbol4@ukr.net http://gb4-mk.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
401 121.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 022.42 UAH
Період уточнення:
25.09.2017 16:03 - 01.10.2017 16:08
Період прийому пропозицій:
25.09.2017 16:03 - 11.10.2017 16:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Кількість
1 роботи
Період постачання
30.10.2017 - 29.12.2017
Місце постачання
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Адмірала Макарова 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА 'НАДЕЖДА-ТВ'
×
-
Код ЄДРПОУ:
39420042
-
Контактна особа:
Тетерін Василь Андрійович +380675151353 oksana.km@inbox.ru
-
Адреса:
54018, Украина, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ, МИКОЛАЇВ, ВУЛ 28-Ї АРМІЇ Д. 9Б
Початкова пропозиція
380 975.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 975.63 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0