-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід )
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-000896-a
Торги не відбулися
324 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 09:32 - 01.11.2021 00:00
Відповідь надана
Уточнення кваліфікаційних критеріїв
Номер:
6a487ca5b5a5452cb21e75a8990105fe
Дата опублікування:
30.10.2021 15:56
Опис:
Доброго дня, відповідно до Додатку 1 «Кваліфікаційні критерії до учасників та перелік документів, що мають бути надані для підтвердження кваліфікації», а саме п. 2 «Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід», учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати:
-копію діючого штатного розпису ,
- трудові книжки (перша сторінка, сторінка з останнім записом про прийняття на роботу, а також сторінки, що підтверджують загальний досвід роботи, зазначений у Формі 5 цього додатку)
Звертаю вашу увагу на те, що у разі участі у закупівлі ФОП який співпрацює з працівниками за Цивільно-правовими угодами, відповідно до вимог Кодексу законів про працю України, зазначений ФОП не складає Наказів про прийняття на роботу, не робить записів у трудових книжках та не складає штатний розпис. Вимагаючи надання зазначених у Додатку 1 тд документів Ви обмежуєте можливість участі у закупівлі для Учасників які за своїм статусом є ФОП. Прошу виправити кваліфікаційні вимоги та привести їх у відповідність до Законодавства України.
Відповідь:
Доброго дня, дякую за зауваження. Відповідно до Вашого звернення були внесені зміни до тендерної документації, нова редакція якої вже розміщена на порталі.
Дата відповіді:
01.11.2021 09:46