• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Деревина (дрова твердих порід )

Торги не відбулися

324 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
Номер: 07ac9a58ed764767ad42e2a0a7b3ca70
Внутрішній номер закупівлі: 12165889
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-27-000896-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Олена Денчик +380575832142 cpmsd-bogod-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 324 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 620.00 UAH
Період уточнення: 27.10.2021 09:32 - 01.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2021 09:32 - 11.11.2021 23:00
Аукціон: з 12.11.2021 13:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід )
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 180 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації