-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2017-08-11-000738-c
Завершена
1 263 492.83
UAH без ПДВ
мін. крок: 0% або 103.59 UAH
мін. крок: 0% або 103.59 UAH
Період уточнення:
11.08.2017 15:08 - 18.08.2017 10:00
Відповідь надана
Запит роз'яснень
Номер:
2a70e13a523046da815630c3b5ea2e43
Дата опублікування:
16.08.2017 17:58
Опис:
У розділі 3. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» пункту 5 підпункту 5.4. вимагається надання Калькуляції вартості послуг по кожному виду кондиціонерів з розшифровками по статтях витрат з ПДВ (без ПДВ).
Чи повинна містити калькуляція вартість по кожному виду послуг :
- перевірка кріплення зовнішнього та внутрішнього блоку кондиціонеру
- ревізія герметичності магістралі від внутрішнього до зовнішнього блоку кондиціонеру
- чищення від пилу зовнішнього блокукондиціонеру
- чищення від пилу внутрішнього блокукондиціонеру
- промивання фільтрів внутрішніх блоків
- перевірка наявності фреону у кондиціонері, робочий тиск всмоктування та нагнітання
- антибактеріальна обробка внутрішнього блоку (за необхідністю)
- перевірка електропостачання внутрішнього блоку
- перевірка безпечного та надійного кріплення заземлюючого проводу
- перевірка електропостачання міжблочна
- переведення систем у режим підігріву
- змащування внутрішніх частин внутрішнього блоку (за необхідністю)
- перевірка відсутності витікання фреону
- дозаправка фреоном у межах норми
- перевірка сили струму працюючого компресору
- перевірка спрацювання приладів контролю та захисту компресору
- діагностика системної індикації та режимів роботи, перевірка наявності кодів помилок?
Просимо надати роз’яснення, а саме надати зразок Калькуляції з інформацією, які саме статті витрат вона повинна містити.
Відповідь:
Щодо поставленого запитання до тендеру №1330163 UA-2017-08-11-000738-с "Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів", надаємо роз’яснення, що з метою запобігання дискримінаційних умов у тендерній документації Замовник не встановлює вимог стосовно вигляду калькуляцій. Учасник в своїй пропозиції надає розшифровку витрат на послуги з технічного обслуговування кондиціонерів за тими статтями витрат, які плануються або фактично понесені учасником на даний вид послуг, тобто на власний розсуд учасника (згідно даних бухгалтерського обліку, нормативні або розрахункові).
Звертаємо увагу, що калькуляції повинні бути надані на послугу з технічного обслуговування кондиціонера, лише окремо по кожному виду потужності кондиціонера, а не по кожному виду послуг, що зазначені у п.1 Технічних вимог до предмету закупівлі (Додаток 1 до тендерної документації).
Дата відповіді:
18.08.2017 10:07