• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів

Завершена

1 263 492.83 UAH без ПДВ
мін. крок: 0% або 103.59 UAH
Номер: a16aa0c74d4d4489b351e52acb2c924c
Внутрішній номер закупівлі: 1213896
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-11-000738-c   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Шаповал Олександр Анатолійович +38 048 727 36 65 tender@zhd.tenet.odessa.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 263 492.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2017 15:08 - 18.08.2017 10:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2017 15:08 - 28.08.2017 10:00
Аукціон: 29.08.2017 11:11 - 29.08.2017 16:20
Період кваліфікації: 29.08.2017 16:20 - 21.09.2017 09:41
Період завантаження договору: 14.09.2017 09:23 - 04.10.2017 09:23

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴450 303.34 Лот № 1 - Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по виробничому підрозділу "Одеська дирекція залізничних перевезень" філії "Одеська залізниця"
  • Лот №2 ₴456 762.45 Лот № 2 - Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по господарській службі філії "Одеська залізниця"
  • Лот №3 ₴20 717.34 Лот № 3 - Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по виробничому підрозділу "Одеське територіальне управління" філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд"
  • Лот №4 ₴82 191.34 Лот № 4 - Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по виробничому підрозділу моторовагонного депо Одеса-Застава 1 філії "Одеська залізниця"
  • Лот №5 ₴119 540.67 Лот № 5- Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по виробничому підрозділу вокзал станції Одеса-Головна філії "Пасажирська компанія"
  • Лот №6 ₴109 011.02 Лот № 6- Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів для підрозділів філії "Одеська залізниця"
  • Лот №7 ₴24 966.67 Лот №7- Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по ОФСК "Локомотив" філії "Одеська залізниця"