-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту на другому вводі трубопроводу ХВП з вулиці Садова до Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського,12/2 у Печерському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2021-10-12-013246-b
Торги не відбулися
206 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 034.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 034.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2021 17:47 - 19.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим