• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту на другому вводі трубопроводу ХВП з вулиці Садова до Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського,12/2 у Печерському районі м. Києва

Торги не відбулися

206 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 034.00 UAH
Номер: 9fc6fe8faa6d4ffa9bff4221a015da0f
Внутрішній номер закупівлі: 11961826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-12-013246-b   
Замовник: Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Контактна особа: Геннадій Левадний +380442567151, +380442567093 levadnyi@kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 206 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 034.00 UAH
Період уточнення: 12.10.2021 17:47 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2021 17:47 - 29.10.2021 17:38
Аукціон: з 01.11.2021 12:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту на другому вводі трубопроводу ХВП з вулиці Садова до Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського,12/2 у Печерському районі м. Києва (відповідний код 45332200-5 - Водопровідні роботи)
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації