-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо ЄВРО-5
Тендер Prozorro UA-2021-10-05-001114-a
Торги не відбулися
17 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 86 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 86 250.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2021 11:40 - 26.10.2021 01:00
Відповідь надана
Виключення дискримінаційних вимог
Номер:
6d0e0bdc74a047cca701c326f8ef1c5d
Дата опублікування:
07.10.2021 09:30
Опис:
В якості відповідності кваліфікаційному критерію вимагається копія аналогічного договору за останні 5 років (в кількості не менше 3 договорів). Аналогічним договором вважається договір на постачання дизельного палива гуртом, обсягом не менше 500 000,00 літрів. Вказна вимога є прямою дискримінацією потенційних учасників та має бутивиключеня з тендерної документації. Тому просимо Замовника не порушувати ЗУ "Про публічні закупівлі" та встановити вимоги до обраного клафікаційного критерію на рівні доцільного та такого, що створює конкуренцію. В іншому випадку - вимогу буде оскаржено згідно зі ст.18 Закону.
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до частини другої статті 16 Закону про публічні закупівлі замовник встановлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Отже, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону про публічні закупівлі, та вказує в тендерній документації інформацію про спосіб документального підтвердження відповідності учасників установленим критеріям.
Ураховуючи зазначене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону про публічні закупівлі, та з дотриманням законодавства в цілому.
Замовником виставлена вимога:
3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), а саме:
1.1. Завірена підписом уповноваженої особи учасника копія аналогічного договору за останні 5 років (в кількості не менше 3 (трьох) договорів) та копії документів, що підтверджують їх виконання: копії видаткових накладних або копії актів приймання-передачі, або інших документів, що підтверджують факт передачі товару.
Аналогічним договором в цій тендерній документації вважається договір на постачання дизельного палива гуртом, обсягом не менше 500 000,00 літрів.
Учасник відповідає кваліфікаційній вимозі, якщо надані документи підтверджують досвід виконання аналогічних договорів з обсягом поставки дизельного палива не менше 500 000,00 літрів по кожному із договорів.
1.2. Довідка учасника про виконання аналогічного договору в довільній формі з інформацією про контактних осіб та телефони замовника за аналогічним договором.
Вказаний кваліфікаційний критерій, як і інші, є опціональним, встановлено за рішенням замовника, що обґрунтований виробничою потребою необхідного обсягу пального для підприємства. Так, рухомий склад КП УМТ УМР складають 27 низькопідлогових великогабаритних автобуси, що в середньому споживають 1600 літрів пального в день. (1600*365 днів =584000 літри на рік). Отже потреба у пальному для підпериємства на рік складає 584000 літрів пального. Тому для замовника важливо переконатись у тому, що учасник має досвід поставки аналогічного товару, тобто має об’єктивну можливість виконати договір у необхідному для замовника мінімальному обсязі. Разом із тим встановлення вимоги щодо наявності досвіду виконання договорів у кількості більше двох може вважатися надмірним, тому в цій частині тендерна документація буде змінена. Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
11.10.2021 16:01
Відповідь надана
Приведення вимог документації до чинного законодавства
Номер:
d7e00d52d98a4697a3c30269b48ad2e7
Дата опублікування:
07.10.2021 09:25
Опис:
Відповідно до п.6.1 Постачальник не пізніше дати укладення цього Договору зобов’язаний надати Покупцю забезпечення виконання Договору на суму, що становить 2% (два) відсотки від вартості Договору відповідно до вимог тендерної документації у вигляді депозиту (безвідсотковий) – внесення на рахунок Замовника визначеної суми. Депозит т а внесення коштів на рахунок є різними за своєю правовою природою способами забезпечення. З метою уникнення факту встановлення порушень, просимо унести зміни до документації та виключити термін "депозит".
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за звернення, найближчим часом замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
11.10.2021 16:01