• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Дизельне паливо ЄВРО-5

Оголошено тендер

17 250 000.00 UAH
Номер: 26e45fcee17240c385d6096aa69a0706
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-05-004084-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
Замовник: КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 17 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо ЄВРО-5
Примітки: місцезнаходження замовника пл. Поштова, 3, Закарпатська область, м. Ужгород, 88000; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень – відкриті торги (з публікацією англійською мовою); застосування рамкової угоди – не застосовується
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 05.10.2021 11:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описджерело фінансування - власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства 17250000,00 гривень (сімнадцять мільйонів двісті п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок), з ПДВ
Сума17 250 000.00 UAH