-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій)
Тендер Prozorro UA-2021-10-05-004097-b
Торги відмінено
1 217 482.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 087.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 087.41 UAH
Період уточнення:
05.10.2021 11:06 - 11.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим