• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій)

Торги відмінено

1 217 482.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 087.41 UAH
Номер: 9adb91f2d36d4ba7826f63ef2889575b
Внутрішній номер закупівлі: 11833324
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-05-004097-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Марина Назаренко +380664233738 pfv_dkpl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 217 482.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 087.41 UAH
Період уточнення: 05.10.2021 11:06 - 11.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.10.2021 11:06 - 21.10.2021 18:00
Аукціон: з 22.10.2021 14:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.01.2022
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бехтерева, 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: b3c7fb2ec98a45ff8e8be6d24432bdfd
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: у зв'язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 11.10.2021 15:22 - 22.10.2021 00:00
Дата опублікування: 11.10.2021 15:22
Дата виконання: 22.10.2021 00:02
Статус:
Виконано