-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція з термосонацією будівлі гімназії №4 за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 48 (1-й пусковий комплекс будівництва)
Тендер Prozorro UA-2021-09-28-002380-a
Категорія замовника: органи державної влади та місцевого самоврядування, Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова
Завершена
49 354 414.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 493 544.15 UAH
мін. крок: 1% або 493 544.15 UAH
Період уточнення:
28.09.2021 15:39 - 04.10.2021 00:00
Відповідь надана
ивр
Номер:
9d2de42f050e49eb9feae9c73f268bc5
Дата опублікування:
29.09.2021 15:46
Опис:
Доброго дня, прошу надати відомість ИВР.
Відповідь:
Доброго дня. Додаток 5 тендерної документації викладений в новій редакції.
Дата відповіді:
30.09.2021 14:48