-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Тендер Prozorro UA-2017-09-06-001379-a
Торги не відбулися
401 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
Період уточнення:
06.09.2017 16:07 - 12.09.2017 16:12
Звернень немає. Звернення не може бути заданим