• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).

Торги не відбулися

401 121.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
Номер: 19bb0516cd0e46e3a0ab4c5bc552a4b1
Внутрішній номер закупівлі: 1166241
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-09-06-001379-a   
Замовник: Міська лікарня № 4
Контактна особа: Савчук Ірина Олександрівна +380512360211 gorbol4@ukr.net http://gb4-mk.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 401 121.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 022.42 UAH
Період уточнення: 06.09.2017 16:07 - 12.09.2017 16:12
Період прийому пропозицій: 06.09.2017 16:07 - 22.09.2017 16:12

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 роботи
Період постачання 09.10.2017 - 31.10.2017
Місце постачання 54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Адмірала Макарова 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА 'НАДЕЖДА-ТВ'
Початкова пропозиція 380 975.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 975.63 UAH з ПДВ
Документи 20
Скарги 0