-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пакети для сміття
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-006319-c
Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Надання забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Критерієм оцінки є ціна.Закупівля проводиться на очікувану вартість.
Торги не відбулися
248 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 21:40 - 02.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим