• Відкриті торги
  • КЕП

Пакети для сміття

Оголошено тендер

248 000.00 UAH
Номер: 1a3db5d2118e4bc8920ebfd3552a09f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-21-003159-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
Замовник: Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
Очікувана вартість: 248 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пакети для сміття
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 50006 м.Кривий Ріг, вул.Соборності,20. Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі - процедура закупівлі відкриті торги.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.09.2021 21:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пакети для сміття
Код ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
Кількість 8000 рулон
Період постачання до 31.10.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума248 000.00 UAH