-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Медичні вироби для автоматичного біохімічного аналізатора MIURA 200: НК 024:2019:16822 Наконечники в штативі, 1000мкл, стерильні; НК 024:2019:33340 Лінійний штатив; НК 024:2019:16822 Наконечники з фільтром в штативі, 200мкл, стерильні; НК 024:2019:62225 Чашка для зразків, 3 мл.)
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-004250-c
Завершена
14 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 140.00 UAH
мін. крок: 1% або 140.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 15:03 - 27.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим