-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Медичні вироби для автоматичного біохімічного аналізатора MIURA 200: НК 024:2019:16822 Наконечники в штативі, 1000мкл, стерильні; НК 024:2019:33340 Лінійний штатив; НК 024:2019:16822 Наконечники з фільтром в штативі, 200мкл, стерильні; НК 024:2019:62225 Чашка для зразків, 3 мл.)
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-004250-c
Завершена
14 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 140.00 UAH
мін. крок: 1% або 140.00 UAH
Номер:
282d80456ec54498a8ffe6168857b430
Внутрішній номер закупівлі:
11631740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-21-004250-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996800
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вісьтак Ярослав Володимирович +380322385643 oblven-dysp@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
140.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 15:03 - 27.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2021 15:03 - 07.10.2021 00:00
Аукціон:
07.10.2021 15:49 - 07.10.2021 16:12
Період кваліфікації:
07.10.2021 16:12 - 11.10.2021 15:44
Період завантаження договору:
11.10.2021 15:44 - 31.10.2021 15:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НК 024:2019:16822 Наконечники в штативі, 1000мкл, стерильні
×
-
НК 024:2019:
16822 Наконечник піпетки
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
НК 024:2019:33340 Лінійний штатив
×
-
НК 024:2019:
33340 Піпеточна станція
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
НК 024:2019:16822 Наконечники з фільтром в штативі, 200мкл, стерильні
×
-
НК 024:2019:
16822 Наконечник піпетки
Кількість
2 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
НК 024:2019:62225 Чашка для зразків, 3 мл
×
-
НК 024:2019:
62225 Ємність для лабораторного аналізатора ІВД
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФЕДОРИШИН ПАВЛО РОМАНОВИЧ"
Оскарження: 11.10.2021 15:44 - 22.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587108794
-
Контактна особа:
Павло Федоришин +380981156628 fedorisinpavlo@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ БРЮЛЛОВА, будинок 6, квартира 2
Оскарження: 11.10.2021 15:44 - 22.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
13 451.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 451.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.10.2021 15:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ФОП "РАКШАВА ХРИСТИНА ЄВГЕНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3347915487
-
Контактна особа:
Христина Ракшава +380977112181 medgarant.if@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ,, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, будинок 30, квартира 130
Початкова пропозиція
13 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
222a77459cbc45c592cb3b0c6296697d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-004250-c-b1
Постачальник:
ФОП "ФЕДОРИШИН ПАВЛО РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587108794
-
Контактна особа:
Павло Федоришин +380981156628 fedorisinpavlo@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ БРЮЛЛОВА, будинок 6, квартира 2
Номер договору:
22/10/21
Сума договору:
13 451.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
22.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний