-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015:30190000-7 (Офісне устаткування та приладдя різне) офісне приладдя, дрібне канцелярське приладдя.
Тендер Prozorro UA-2017-08-04-001267-b
Завершена
363 112.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 233.70 UAH
мін. крок: 0.1% або 233.70 UAH
Період уточнення:
04.08.2017 15:21 - 19.08.2017 17:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
492e9465ab16416ca8b434ac77a8cc47
Дата опублікування:
07.08.2017 15:33
Опис:
Немає завантажених документів
Відповідь:
Доброго дня! Оголошення та тендерна документація розміщені в закупівлі, а саме, на стартовій сторінці закупівлі, в розділі "Тендерна документація". Звертаємо Вашу увагу на те, що тендерна документація та оголошення оприлюднюються в цілому по закупівлі (за двома лотами), а не окремо за кожним лотом. Технічні вимоги за лотом № 2 викладені в Тендерній документації (файл) в Додатку № 1.
Дата відповіді:
07.08.2017 16:04