-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015:30190000-7 (Офісне устаткування та приладдя різне) офісне приладдя, дрібне канцелярське приладдя.
Тендер Prozorro UA-2017-08-04-001267-b
Завершена
363 112.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 233.70 UAH
мін. крок: 0.1% або 233.70 UAH
Номер:
6422a16d5aef454aa3abd786a028223c
Внутрішній номер закупівлі:
1150332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-04-001267-b
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34941884
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул.Єгорова 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Дашко +380961945771 tender@lugjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30192000-1 Офісне приладдяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
363 112.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.08.2017 15:21 - 19.08.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2017 15:21 - 29.08.2017 17:00
Аукціон:
30.08.2017 11:29 - 30.08.2017 16:11
Період кваліфікації:
30.08.2017 16:11 - 06.09.2017 11:53
Період завантаження договору:
30.08.2017 16:11 - 19.09.2017 16:11
Тендерна документація
- Лот №1 ₴23 370.00 Лот № 1 - "Офісне приладдя - код за ДК 021:2015:30192000-1"
- Лот №2 ₴339 742.00 Лот № 2 - "Дрібне канцелярське приладдя - код за ДК 021:2015:30197000-6"